soft kitty warm kitty

21 lutego 2013 komentarze: 0

Dziś zaliczyliśmy kolejny upgrade mieszkania 🙂 W końcu lodówka, którą specjalnie kupiliśmy płaską i gładką, by ją okleić folią z nadrukiem, dumnie prezentuje się w barwach Manhattanu. Jaka ona teraz piękna!Mało mam w mieszkaniu kocich gadżetów. Wychodzę z założenia, że dwa żywe koty jako dekoracje mobilne całkowicie wystarczą. Niemniej jednak planuję „koci akcent” w sypialni. Malutki. Jest taki serial telewizji CBS, który bardzo lubię. Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce zwanej Pasadeną, żyje mała społeczność kosmitów, zwanych „geekami”. No dobrze. Może to nie są kosmici. Podobno naukowcy. Ale kiedy patrzę na Sheldona Coopera (tak, mówię o Big Bang Theory 😉 , to nie mogę uwierzyć, że to Ziemianin! Sheldon, chociaż sam ma nieprzeciętny umysł i wyjątkowe spojrzenie na rzeczywistość, ma całkiem przeciętną mamę, z Teksasu zresztą. I ta teksańska mama śpiewała naszemu Sheldonowi do snu kołysankę, która do tej pory uspokaja jego znękane nerwy. Jako że serial zyskał wielką popularność i stał się częścią smacznej pop-kultury, to i oczywiście kołysanka stała się inspiracją i tematem przeróbek.

A co to za utwór? Pojawiła się już w pierwszej serii serialu, kiedy Sheldonowi do snu musiała zaśpiewać Penny, koleżanka Ziemianka geeków. Urocza blondynka, której zainteresowania nie obejmują paradoksu kota Schrödingera. Urocza kołysanka jest synonimem lekarstwa na cały ból tego świata i idealnie wprowadza mózg w stan alfa.

Z resztą sami zobaczcie:

 

 

 

Autorem słów jest Edith Newlin, a muzyka wzięta jest z tradycyjnej angielskiej piosenki dla dzieci „Little bird, have you heard…”. Przypomina również niemiecką melodię ludową „Hänschen klein„. Utwór Newlina chronią prawa autorskie. A co za tym idzie ruszyła machina gadżetów, takich jak pluszowe kocię, koszulki, czy też kilka oficjalnych i nieoficjalnych wersji graficznych:

 

 

soft_kitty_warm_kitty_by_renee_dawn-d5i9g4v

 

productimage-picture-soft-kitty-warm-kitty-8505

 

Soft+kitty...+Warm+kitty+_2ad136e8ef0c32869516b4b754c741c1

 

soft-kitty

 

 

il_fullxfull.386584573_blrj

 

 

Chyba już Grumpy ma dość 😉

 

 

soft-kitty-warn-kitty-grumpy-cat

 

 

A u mnie zawiśnie taki obrazek:

 

soft

 

Dobranoc 😉

 

 

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany by móc komentować.