info

09 lipca 2011

Kocie inspiracje =^.^=

 

 

Lifestyle. Koty. Design.

 

 

Pewnego dnia koty zdominowały moje życie. Nie, nie. Nie założyłam hodowli z dwustoma dachowcami na pokładzie, nie zasnęłam też w kuwecie. Wystarczyło mieć kota na punkcie własnego kota, przytulić jeszcze jednego, zacząć doceniać mruczenie i wiedzieć, że koty zwykle nie powinny pić mleka. Stałam się nudna dla otoczenia, tudzież monotematyczna. Kiedy moja tablica na fejsie zaczęła przypominać koci park rozrywki, a twórczość własna prawie zaczęła miauczeć, postanowiłam znaleźć kotom specjalne miejsce. Oto i ono 🙂 Nie zajmuję się jednak fizjologią mruczków, a ich rolą w antropologii kultury. Skoro felis domestica zdominował rozrywkę w sieci, a sam Edison potrzebował swoich dwóch mruczków, by skupić się nad pracą, to zajrzyjcie na strony. Może znajdziecie coś dla siebie. Tak swoją drogą to inwencja Edisona była ogromna. Próbował wytworzyć ponoć prąd, pocierając o siebie dwa kocury. I wiecie co? Nie wyszło mu 😉

 

Zawartość bloga, czyli wpisy, wybór tematów oraz zdjęć jest moim wyborem i jako takie moim dziełem. Nie mam praw do zdjęć umieszczanych na blogu, z wyjątkiem tych których jestem autorką. Zawsze wskazuję autora lub stronę pochodzenia.
Blog chroniony jest prawem autorskim. Nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie bloga w internecie lub publikacjach drukowanych bez mojej zgody i bez wskazania autora. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).